Hizmetlerimiz

Pendik Çilingir ve Anahtar Servisi Olarak Hizmet Sunduğumuz Alanlar

0536 210 30 30 Konum Gönder

Oto Çilingir


Kartal Anahtar ve Çilingir, İstanbul genelinde 10 yılı aşkın tecrübesiyle, makine parkuru ve profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla 7/24 hizmetinizdedir.

Oto Çilingir

Profesyonel Oto Çilingir

Hizmet kalitesini müşteri memnuniyeti üzerinden sağlayan Kale Anahtar ve Çilingir, her marka ve model araç için oto çilingir, oto kapı açma hizmeti vermektedir. Kilitli kalan aracanız için en uygun çözümü üreten oto çilingiriniz, araç kapı ve kilidine zarar vermeden araç kapısını açmaktadır. Anahtarı kaybolan, kilitli kalan araçlar için İstanbul genelinde oto çilingir hizmetini başarıyla yapmaktayız.

Her Marka Araç için Profesyonel Çözüm

Profesyonel ekipmanlarla araç kapı açma hizmeti için deneyimli anahtarcı ustalarıyla çalışan Kale Anahtar ve Çilingir, yenilenen makina parkurlarıyla da oto anahtar ve kumanda kopyalama ve tamir hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen Kale Anahtar ve Çilingir, yine müşteri tavsiyesi ile İstanbul’un birçok noktasına oto çilingir hizmetini haftanın 7 günü vermektedir.

Kilitli kalan araçlarınız için oto çilingir hizmeti almadan önce muhakkak firmamızdan bilgi almayı unutmayın. Aracınızı riske atarak geri dönülmez hatalara yol açmayın.